מרץ 30 12

אודות

eyal

העתיד נמצא בסביבה

חברת אלון יבואנים, הוקמה בשנת 1986, והינה יבואן ומפיץ מקצועי של טכנולוגיות, ציוד, תהליכים וחומרים. החברה, שהוקמה על ידי אילן אפשטיין ז"ל, החלה כמפיץ ובית מלאכה קטן של ציפוי אלקטרוכימי סלקטיבי ("תהליך Selectron".) Selectron אשר נרכשה מאוחר יותר על ידי SIFCO תעשיות. מאוחר יותר, בשנת 1988, החלה לייבא חומרי ניקוי תעשייתיים, מתוצרת Diana Industries. מאז שנות ה- 90 המוקדמות, אלון יבואנים מייצגת, מייבאת ומפיצה של ITW ROCOL North America היא הספקית המובילה של בתעשיית מתכת של תהליכי NDM (Near Dry Machining), ציוד, מערכות שימון, שמנים וחומרים מסוגים ויישומים רבים.

לאלון יבואנים מוניטין רב שנים ומוערך על איכות המוצרים הגבוהה, השירות היעיל וללא פשרות ועל שמירה על ערכי הסביבה ומתן ערך מוסף גבוה ללקוחותיה. החברה הינה קטנה ומקצועית, מנוהלת על ידי אייל אפשטיין, ממוקמת בהוד השרון, סמוך לתל אביב. אייל, הינו מהנדס מוסמך, יועץ תהליך לחברות רבות בנושאי עיבוד מתכת, ציפויים, תהחיכי עיבוד שבבי וחומרים לתהליכים וחומרי וניקוי. החברה הינה ספק מוסמך משרד הביטחון וחברות התעשייתיות והבטחוניות הביטחון המובילות:

  • ספק משרד הבטחון 83432275 IMOD
  • צה"ל
  • התעשייה האווירית לישראל
  • חיל האוויר הישראלי
  • רפאל – הרשות לפיתוח אמצעי לחימה
  • התעשייה הצבאית הישראלית

החברה מוסיפה להביא טכנולוגיות חדשות, מוצרים ותהליכים, להרחבת העסקים שלה, על בסיס מוצרים ושירותים מעולים, תהליכים ידידותיים לסביבה וחומרים תוך סיפוק צרכי הלקוחות ומתן עלות תועלת הטוב ביותר. החברה משקיעה בפעילויות שיווק, עם נוכחות בתערוכות וימי עיון רלוונטים. החברה, שמופעלת ע"י הדור השלישי שלה, מוערכת מאוד כספק שירות ברמה הגבוהה ביותר עם מוניטין מעולה. אלון יבואנים עושה כמיטב יכולתה בהגינות, בשקיפות, בעבודה ביחד עם לקוחותיה על מנת לשמור ולטפח את הערכך הגבוה שלה, שביעות הרצון המוחלטת של לקוחותיה החדשים והוותיקים.

אלון יבואנים דואגת לשירות ועמידה בלוחות זמנים הדרושים ללקוחותיה. החברה מחזיקה מלאי זמין של חומרים, מערכות ואביזרים, מתוך המודועות שעיסוק לקוחותיה הינו במערכות יצרניות ותפעוליות ועצירת פעילות מכל סיבה שהיא עלולה לגרום לעיכובים ביצור ונזק. לקוחות החברה יודעים בבטחון שיש על מי לסמוך. תקלות קורות, אך דרך ההתמודדות של החברה היא מתן שירות מיידי וזמין, ללא פשרות, "מהיום להיום" זו לא סיסמא, והחברה משקיעה רבות על מנת להיות מסוגלת לספק חלקים ושירות בכל עת.

לאלון יבואנים לקוחות רבים ומגוונים בתעשיית הבטחונית, תעשיות המתכת, האלקטרוניקה, הפלסטיקה, העץ ועוד. ניתן לקבל בכל עת רשימת לקוחות או קישור ללקוחות קיימים על מנת להתרשם באופן בלתי אמצעי ממשתמשים מרוצים.

אלון יבואנים מאמינה ומיישמת עשייה עסקית תוך שמירה על העובדים והסביבה וקיימות מלאה.  החברה מספקת אך ורק מוצרים ידידותיים לסביבה ולעובדים בה ואינה פוגעת באופן כלשהו בסביבה או נדרשת לתהליכי מחזור מיותרים המוסיפים עלויות ללקוחותיה.